

Inloggen
Als u een account bij ons heeft, meld u dan aan.
Registreren
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
Account aanmakengrachten huisjes wand decoratie
dit item bestaat uit 11 karakteristieke grachtenhuisjes uitgevoerd in verschillende sterke kleuren. let op; deze versie is voorzien van een (verborgen) haakje om aan de muur te hangen en de huisjes zijn vastgemaakt.
Absoluut een lokaal product to the max, gemaakt op een van de grachten. Dit design item is vervaardigd met een lasersnijder: de puzzelstukjes zijn gesneden uit plexiglas en het frame uit berken multiplex. De lasersnijder zorgt voor een unieke zwarte snijlijn, wat een bijzonder afwerking van de randen geeft. De maker cre8 is een maatschappelijk bewust collectief, dat helpt kansarme jongeren nieuwe vaardigheden te leren en hun talenten te ontdekken door het ontwerpen, maken en verkopen van unieke producten.
materiaal; plexiglas en berken multiplex. formaat; 33 x 12 x 1 cm.
Komt in een cadeau verpakking.
In het kort; deze grachtenhuisjes herinneren je aan de prachtige stad Amsterdam.